Zdobądź skrzynię zdrowia!

Witaj w tygryskowym świecie! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy konkurs!

Masz szansę zdobyć Skrzynię Zdrowia – wypełnioną świeżutkimi owocami, warzywami oraz najsmaczniejszymi Tygryskami o smaku miód-malina! Wierzymy, że pokochasz je, ponieważ są barwione wyłącznie naturalnymi owocami i warzywami, co oznacza, że nie zawierają sztucznych barwników ani dodatków.

Ale przejdźmy do sedna! Jak wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę?

🐯 opublikuj na swoim profilu post, stories lub reel, na którym uwiecznisz swoją przygodę ze świeżymi warzywami i owocami (np. wspólne jedzenie warzyw na obiad, uprawianie ich w ogródku, przygotowywanie sałatki, zakupy warzyw i owoców). Każda aktywność, która związana jest ze zdrowym odżywieniem i zachęcaniem dzieci do jedzenia warzyw i owoców.

🐯 oznacz przygotowany materiał nazwą profilu: @naszetygryski

🐯 dodaj hasztagi: #tygryski #jemywarzywa🐯

 

Zobacz jak wygląda Skrzynia zdrowia:

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Do wygrania jest aż 10 skrzyń zdrowia, więc nie zwlekaj i już dziś weź udział w konkursie!

Aby umilić Ci proces tworzenia, proponujemy także piosenkę, która jest hołdem dla naszych ulubionych, kolorowych i zdrowych bohaterów – warzyw i owoców! Zapraszamy Cię do wysłuchania i dzielenia się nią z innymi! Razem możemy promować zdrowe nawyki i cieszyć się wspaniałymi smakami natury.

 

 

Regulamin konkursu:
Regulamin-Konkursu-Wygraj-skrzynię-zdrowia_03-06-2024

Jak bardzo przydatny był ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić

Średnia ocena 3.2 / 5. Liczba ocen: 20

Brak ocen. Bądź pierwszy i oceń ten wpis.

* Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2020