Tygryski Gold wyróżnione w konkursie Złote Innowacje!

Ogromnie się cieszymy, że nasze Tygryski GOLD otrzymały Wyróżnienie w konkursie Złote Innowacje!
Tygryski GOLD to bez wątpienia odkrywczy produkt, jakiego wcześniej nie było. Tworzy zupełnie nową kategorię rynku przekąsek, odpowiadając na potrzeby przede wszystkim małych smakoszy i seniorów. Potwierdza to, wyróżnienie Tygrysków GOLD przez jury konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail w kategorii „Smak – Przekąski”.

Złote Innowacje FMCG & Retail to konkurs konsumencki, który promuje innowacyjne produkty i usługi na polskim rynku. Nagradza te, które rewolucjonizują branżę dzięki wysokiej jakości, funkcjonalności i wartości dla konsumenta. W kategorii „Smak – Przekąski” wyróżniono Tygryski GOLD. To nowa linia chrupek dla całej rodziny, wzbogacona błonnikiem pokarmowym rekomendowanym dla osób starszych. Bezglutenowe, pozbawione oleju palmowego i wzmacniaczy smaku, oferują trzy smaki, które zostały wybrane w testach z udziałem seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wyróżnienie to potwierdza ich trafne wpisanie się w rynkową niszę.

Jak bardzo przydatny był ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba ocen: 2

Brak ocen. Bądź pierwszy i oceń ten wpis.

* Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2020